Rocket League’e Salty Shores Güncellemesi Geliyor! Rocket League’e Salty Shores Güncellemesi Geliyor!
Geçtiğimiz günlerde önümüzdeki yaz ayları için planlarını açıklayan Psyonix, Rocket League'in yeni içerik güncellemesi Salty Shores'u duyurdu. Rocket League’e Salty Shores Güncellemesi Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde önümüzdeki yaz ayları için planlarını açıklayan Psyonix, Rocket League’in yeni içerik güncellemesi Salty Shores’u duyurdu.

Güncellemeyle oyuna getirilecek yeniliklerden en önemlisi Salty Shores isimli yeni saha. Tamamen kum zeminden oluşacak saha bir plajda kurulu. Saha oyunun multiplayer kısmına kalıcı olarak eklenecek.

Yeni güncelleme oyunun rekabetçi sezonunda 8. sezonu da başlatacak ve böylece 7. sezonun ödülleri oyunculara dağıtılmış olacak. Ayrıca Rocket League x Monstercat Vol. 3 EP de oyuna yeni müzikler getirecek.

Ayrıca güncellemeyle Rocket League’e Impact isimli yeni bir sandık da geliyor. Bu sandığın içinden ithal araç Twinzer düşebilecek. Sunucuyu rapor etme imkanı da oyuncuları sevindirebilecek bir başka gelişme olacak. Çıkışından bu yana özellikle PC platformunda sunucudan kopma sorunlarının bolca yaşandığı bir oyun Rocket League. Bu raporlar umarız sunucuların geliştirilmesine katkı yapar.

Salty Shores güncellemesi 29 Mayıs’ta yayımlanacak.

Yeni saha ve arabanın görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Rainbow Six Siege – Operation Para Bellum Haziran’da Geliyor!