Rockstar Video Editör’den İlk Video: “Running, Man” Rockstar Video Editör’den İlk Video: “Running, Man”
Uzun süredir beklenilen ve erteleme sorunlarına rağmen yüzlerce oyuncunun PC’sinde kendisine yer edinen GTA V, bugünden itibaren bizlerle ve yeni özelliğinin ilk videosu da... Rockstar Video Editör’den İlk Video: “Running, Man”

Uzun süredir beklenilen ve erteleme sorunlarına rağmen yüzlerce oyuncunun PC’sinde kendisine yer edinen GTA V, bugünden itibaren bizlerle ve yeni özelliğinin ilk videosu da yayımlanmış durumda.

Yeni nesil platformların yanında, PC tarafında da kendisini unutturmamaya kararlı olan GTA V, online tarafta da aktifliğini sürdürmeye devam ediyor.

Rockstar Video Editör bilgileri, 8-BIT BASTARD isimli kanalın eline geçince oldukça eğlenceli hale gelmiş. Rockstar desteği ile PC deneyimlerini oyunculara gösteren ekip, Trevor’un çılgınlar gibi koşmasını işliyor. Siz en iyisi videoya yakından bakın.

İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.