RotoVR Sanal Gerçeklik Simülasyon Koltuğundan Yeni Video Geldi RotoVR Sanal Gerçeklik Simülasyon Koltuğundan Yeni Video Geldi
RotoVR, tasarladıkları hareketli interaktif sanal gerçeklik koltuğu için yeni bir video yayınladı. Detayları haberimizde okuyabilirsiniz. RotoVR Sanal Gerçeklik Simülasyon Koltuğundan Yeni Video Geldi

RotoVR, tasarladıkları hareketli interaktif sanal gerçeklik koltuğu için yeni bir video yayınladı. Mayıs ayından beri ön satışta bulunan ürünün, bu videoya kadar sadece 3D çizimleri yayınlanmıştı. Hareketli bir koltuk üç boyutlu bir sanal gerçeklik alanı için fazla durağan gibi gelse de yayınlanan video bunun aksini kanıtlar nitelikte.

fragtist-rotovr-koltuk

RotoVR koltuğun bizlere sunacağı imkanlar ise şu şekilde:

Koltuk, piyasada bulunan Oculus VR, PlayStation VR, HTC Vive, Samsung Gear VR, Google Cardboard ve OSVR sanal gerçeklik üniteleriyle uyumlu. Koltuğun haricinde, oynadığınız oyun türüne göre size çekici gelebilecek bazı aksesuarlar da mevcut.

fragtist-rotovr-koltuk-1

RotoVR 19-20 Ekim günlerinde Londra’daki VR & AR World Expo’da gösterimde olacak. 5 Kasım’a kadar geçerli olacak ön sipariş fiyatı ise 499 dolar, sonrasında ise fiyat 699 dolar olacak.

Overwatch’ın D.Va’sı, Starcraft 2’nin Yeni Sesi Oluyorİhsan Uygur

Bİlgisayar oyunlarından, FRP' ye envayi çeşit geek işin kıyısında, köşesinde, ortasında bulunan adam.