Rüya Takım Kuracak Menajerler Aranıyor! Rüya Takım Kuracak Menajerler Aranıyor!
Tarayıcı-bazlı mobil uyumlu futbol menajerlik oyunu United 11” yeni Türkçe destekli web sitesi ile 15 Mayıs ayında başlayacak sezon öncesi maçlarını duyurdu. Futbolcuların gerçek... Rüya Takım Kuracak Menajerler Aranıyor!

Tarayıcı-bazlı mobil uyumlu futbol menajerlik oyunu United 11” yeni Türkçe destekli web sitesi ile 15 Mayıs ayında başlayacak sezon öncesi maçlarını duyurdu. Futbolcuların gerçek isimleri, yüzleri ve verileri ile hazırlanan oyunda, futbolcu almak, eğitmek gibi futbol menajerliğinin tüm yönleri deneyimlenebilecek. Nexon Avrupa CEO’su Kenny Chang yaptığı açıklamada:” Umut vaat eden tüm futbol tutkunlarına, merakla bekledikleri menajerlik oyununu ulaştırmak, bizler için çok heyecan verici. 15 Mayıs’ta başlayacak olan beta testi ile birlikte oyuncular, bir takımda oyuncuların en iyi nasıl eşleştirilecekleri dâhil her türlü unsuru hesaba katarak kendi taktiklerini belirleyip, kendi futbol takımlarını kurabilecekler” derken oyuncuların kuracakları takımlarda futbolcular arasındaki kimyayı ve istatistik verilerini iyi incelemelerinin zaferde büyük rol oynayacağının altını çizdi.
15-21 Mayıs tarihleri arasında yapılacak ön sezon maçlarını takiben Haziran ayında başlayacak sezon ile hem ülke çapında hem de uluslararası arenada menajerlik yeteneklerini sınayacak oyunculara karılmak için Türkiye sitesi http://united11.nexoneu.com/tr/ a kayıt olmak yeterli.Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.