Sea of Thieves’de Önemli Değişiklikler Yolda Sea of Thieves’de Önemli Değişiklikler Yolda
Mart ayının sonlarında piyasaya sürülen Sea of Thieves'e önümüzdeki günlerde önemli değişiklikler geliyor. Sea of Thieves’de Önemli Değişiklikler Yolda

Mart ayının sonlarında piyasaya sürülen Sea of Thieves’e önümüzdeki günlerde önemli değişiklikler geliyor.

Geliştirici Rare’in oyuna getirmeyi planladığı değişikliklerin içinde belki de en önemlisi lobiyi özel yapabilme imkânı olarak gözüküyor. Şu anda oyunda arkadaşlarımızla bir oyuna girmek istediğimizde bir kişinin birazcık gecikmesi bile hemen bir yabancının lobiye girmesine neden olabiliyor. Geliştiriciler oyuncuların bu konudaki şikayetlerini duymuş olmalılar ki ilk güncellemeyle bu sorunu çözmeyi vaat ediyorlar.

Öte yandan eşleştirme konusunda da önemli bir değişiklik ufukta. Buna göre, artık mikrofon kullanan oyuncular belirtilecek ve tercih şansı verilecek eşleştirme sırasında. Takım oyununun önemli olduğu Sea of Thieves’de gerçekten hayati bir değişiklik olabilir bu. Sonuçta iletişim önemli.

Rare, önümüzdeki hafta oyun için bir yol haritası yayımlamayı da planlıyor. Bu da oyunun topluluğuna ciddi umut aşılayabilir çünkü Sea of Thieves’in en çok eleştirildiği noktalardan biri içerik azlığıydı. Bekleyip göreceğiz geliştiricilerin neler sunacağını.

Sea of Thieves incelememizi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sea of Thieves Birleşik Krallık’ta Zirvede!