Sea of Thieves’in Yeni İçerik Planları Belli Oldu Sea of Thieves’in Yeni İçerik Planları Belli Oldu
Geliştirici Rare, Sea of Thieves için planlanan yeni içerikleri detaylandırdı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Sea of Thieves’in Yeni İçerik Planları Belli Oldu

Geliştirici Rare, Sea of Thieves için planlanan yeni içerikleri detaylandırdı.

Geliştiricilerin planına göre oyuna yıl boyunca düzenli olarak büyük içerik güncellemeleri gelecek. Ayrıca bu içeriklerin yanı sıra düzenli olarak haftalık etkinlikler de yapılacak. Bu etkinliklerle oyunculara önemli ödüller verilecek.

The Hungering Deep isimli ilk büyük içerik güncellemesinin Mayıs ayında geleceği açıklandı. Oyuna yeni bir düşman ekleyecek olan The Hungering Deep ile ayrıca yeni mekanikler ve ödüllerin de geleceği söylendi. Bir sonraki güncelleme Cursed Sails olacak ve oyuna yeni bir gemi ekleyecek. Ondan sonraki içeriğin adıysa Forsaken Shores olacak. Forsaken Shores da Sea of Thieves’e yeni bir bölge ekleyecek. Tüm bunlardan sonra 2018’in sonuna dek 3 büyük içerik güncellemesi daha gelecek.

Oyuncuların geri bildirimlerine göre düşünüldüğü söylenen içerik güncellemelerinin ve yol haritasının anlatıldığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

PC ve Xbox One’da oynanabilen Sea of Thieves’i biz de fena bulmamıştık. İncelememizi buradan izleyebilirsiniz.

Sea of Thieves’de Önemli Değişiklikler Yolda