Sennheiser CapTune Uygulaması Hizmetinizde Sennheiser CapTune Uygulaması Hizmetinizde
Sennheiser, geliştirdiği CapTune uygulaması ile en iyi müziği elde edebilmeniz için ekolayzır ayarı yapmanızı sağlıyor. Detaylar haberimizde. Sennheiser CapTune Uygulaması Hizmetinizde

Sennheiser, geliştirdiği CapTune uygulaması ile en iyi müziği elde edebilmeniz için ekolayzır ayarı yapmanızı sağlıyor.

Hem Android hem de iOS cihazlar için geliştirilen CapTune aynı zamanda her türlü kaynaktan her türlü müzik dosyasını çalabiliyor ve internet üzerinden en iyi kalitede kayıpsız ses deneyimini sunan TIDAL ile birlikte kullanılabiliyor.

Premium bir müzik çalar ve güçlü bir ses optimizasyonunu bir arada sunan CapTune uygulaması, müziğin kontrolünü tamamen müzik severlerin hizmetine sunuyor. Çok kaynaklı müzik listeleri oluşturma, SoundCheck özelliği ile müziği dinlerken gerçek zamanlı olarak ses ayarı yapabilme, farklı ayarları A/B testi yaparak deneme, farklı müzik ve parçalar için ses profilleri oluşturma gibi özellikler CapTune ile hayat buluyor.

CapTune, cihaz üzerine kaydedilmiş, Bluetooth veya WiFi ile bağlanılan cihazlardaki ve birçok farklı ortamdaki müziği DLNA veya AirPlay kullanarak sizin için birleştiriyor. CapTune gerçek ses deneyimi için, yüksek duyarlıklı ve kayıpsız ses iletimi sağlayan TIDAL müzik stream servisi ile de birlikte geliyor.

Kullanıcılar, Sennheiser tarafından tasarlanmış ekolayzır ve ses efekti ayarlarını kişisel tercihlerine göre farklılaştırabiliyorlar. Gerçek zamanlı spektrum analizi sunan CapTune, iTunes üzerindeki müzik listelerini doğrudan içe aktarabiliyor. MP3, AIFF, AAC, FLAC, OGG, WAV ve Apple cihazlar için kayıpsız ALAC formatındaki ses dosyalarını çalabiliyor.

Sennheiser’ın efsanevi Momentum ve Momentum 2.0 kulaklık serileri için CapTune içerisinde özel ayarlar da bulunuyor. Bu kulaklık serilerine özel çevresel ses geliştirme (spatial boost) özelliği ile birlikte, kullanılan kulaklığın tasarımı ile uygun olması için renk temaları da uygulama içerisine eklenmiş.

Özel olarak cep telefonları için tasarlanmış CapTune uygulaması, Android 4.1.2 ve üstü işletim sistemli cep telefonları ile iOS 8.0 ve üstü iPhone, iPad, ve iPod touch ile çalışabiliyor. CapTune, Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.