Sennheiser’ın Oyuncu Kulaklıkları Yolda Sennheiser’ın Oyuncu Kulaklıkları Yolda
Sennheiser'ın yeni kulaklığı siyah ve beyaz renk seçeneğine sahip üç modelden oluşan serisi her tür oyuna ve kullanıcıya uygun alternatifler içeriyor. Sennheiser’ın Oyuncu Kulaklıkları Yolda

Bilgisayarları başında uzun saatler geçiren oyuncuların, ne ses kalitesinden ne de rahatlıktan ödün vermediğini biliyoruz. Sennheiser‘ın yeni kulaklığı siyah ve beyaz renk seçeneğine sahip üç modelden oluşan serisi her tür oyuna ve kullanıcıya uygun alternatifler içeriyor.

Oyuncuların en önemli donanımlarından biri olan kulaklık, Sennheiser Gaming serisi ile en üst noktaya taşınıyor. Sennheiser’ın ses çözümleri ve uzman mühendislik deneyimi ile üretilen oyun kulaklıkları, gerçekçi üç boyutlu ve çevresel ses ile uzun oyun seanslarında bile konfor sağlıyor. Tüm PC, Mac ve konsollar ile uyumlu olan kulaklıklar, tümleşik mikrofonları ile çoklu oyunculu oyunlarda iletişim kalitesini yükseltiyor.

G4ME ONE: 15 – 28.000 Hz frekans aralığındaki çift kulaklık sürücüleri ile yüksek kaliteli stereo ses veren kulaklığın bütünleşik mikrofonu ise 50 – 16.000 Hz aralığında ses alabiliyor. Ses basınç seviyesi 116 dB olarak belirtilen kulaklığın toplam armonik bozulması yüzde 0,5’in altında. PC, Mac ve konsollar için 3,5 mm jak girişi de bulunan kulaklığın yanında ayrıca 3 metre ve 1,2 metrelik ses kabloları da geliyor.

Gerektiği zaman yukarıya doğru katlanan mikrofon otomatik olarak sessiz hale geçiyor ve iletişimi de kesiyor. Kulaklığın tavsiye edilen satış fiyatı ise 869,90 TL olarak belirtiliyor.

1462882351_Sennheiser_G4ME_ONE_Siyah_Kulak___evreleyen_Oyun_Kulakl_______869_90_TL__2_

G4ME ZERO: Pilot kulaklığından esinlenerek tasarlanan, kalın deri ve 3’lü katmana sahip kulak yastığı tasarımı ile dış ortam sesini maksimum düzeyde kesen, G4ME ZERO, katlanabilir yapısı ile de taşıma ve saklama kolaylığı sağlıyor. 15 – 28.000 Hz frekans aralığındaki çift kulaklık sürücüleri ile stereo ses veren kulaklığın bütünleşik mikrofonu ise 50 – 16.000 Hz aralığında ses alabiliyor. Ses basınç seviyesi 108 dB olarak belirtilen kulaklığın toplam armonik bozulması yüzde 0,1’in altında. PC, Mac ve konsollar için 3,5 mm jak girişi de bulunan kulaklığın yanında ayrıca 3 metre ve 1,2 metrelik ses kabloları da geliyor. Katlanabilir mikrofonu bulunan kulaklığın ayrıca kendi özel taşıma çantası da mevcut. Ağırlığı 312 gram olan kulaklığın tavsiye edilen satış fiyatı 949,90 TL.

1462882371_Sennheiser_G4ME_ZERO_Beyaz_Kulak___evreleyen_Oyun_Kulakl_______949_90_TL__4_

PC 363D: PC 363D, 7.1 sanal çevresel ses desteği, üç boyutlu ses teknolojisi, Ergonomic Acoustic Refinement özelliği ile Hi-Fi kulaklıklarındaki ses kalitesini oyuncular ile buluşturuyor. Bir çok oyun stüdyosu, oyun için sesler kaydederken Sennheiser mikrofonlarını, ve bu sesleri oyun içi seslere dönüştürüp tasarlarken de Sennheiser kulaklıkları kullanıyor. Empedans değeri 32 ohm olan kulaklığın ses sürücüleri 15 – 28.000 Hz aralığında frekans çıkışı verebiliyor. 112 dB’lik ses şiddeti sunan kulaklıkların toplam armonik bozulması yüzde 0,1’in altında. Sennheiser’ın özel ses kartının entegre edildiği USB kablo kullanıldığında, 7.1 kanallı tam çevresel sesin elde edildiği kulaklığın ağırlığı sadece 312 gram.

PC, Mac ve konsolların tamamına uyumlu olan kulaklığın yukarı katlanabilir mikrofonu diğer modellerdeki gibi gerektiği zaman yukarı kaldırıldığında sessiz moda geçiyor ve sesinizi karşıya iletmiyor. Mikrofon üzerinden aktif gürültü engelleme de yapabilen kulaklığın tavsiye edilen satış fiyatı 1.039,90 TL.

1462882404_Sennheiser_PC_363D_1.039_90_TL__3_Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.