Seven Knights’ta Kudretli Generaller Savaşa Katılıyor Seven Knights’ta Kudretli Generaller Savaşa Katılıyor
Mobil RPG Seven Knights'a güncelleme ile Asilerin Eşyaları adlı yeni PvE eşyaları ekleniyor. Ayrıntılar haberimizde. Seven Knights’ta Kudretli Generaller Savaşa Katılıyor

Mobil RPG Seven Knights oyunundaki güncelleme ile Asilerin Eşyaları adlı yeni PvE eşyaları ekliyor ve özel ekipmanların oluşturulduğu Eşya Füzyonu sistemi geliyor. Ayrıca 31 Ağustos 2017 tarihine kadar giriş yapanlara popüler eşyalar hediye edilecek.

Netmarble Games, mobil RPG Seven Knights için bir güncelleme yayınladığını ve oyuna Knox, Rook ve Chancellor adlı üç kudretli general eklendiğini duyurdu.

Daha sade görünümleriyle Knox, Rook ve Chancellor uzun süredir sevilen karakterlerdi ve görevlerini başarıyla yerine getiriyorlardı. Bu yeni kudretli generallerin ise etkileyici görünümleri ve güçlenmiş yetenekleriyle, pek çok oyuncu tarafından tekrar değerlendirmeye alınması bekleniyor.

Bu üç karakterin özellikle yeni kudretli yetenekleri, savaşların seyrini değiştirecek güçte. Knox artık düşmanlarını anında saf dışı bırakmada daha becerikli. Rook artık birliklerini korumada daha yetenekli ve Chancellor artık bütün düşmanlara yüzde 210 daha fazla hasar veren bir yeteneğe sahip.

Seven Knights‘a ayrıca Asiler eşyaları eklendi. Kale kuşatması, baş düşman savaşı, akın ve gök kule gibi PvE içeriklerinde kullanılabilecek bu eşyalar. Baş düşman savaşından toplanan puanlarla elde edilebilecek.

Netmarble bu güncellemeyle birlikte oyuna bir de Eşya Füzyonu isimli bir sistem ekledi. Belli sayıda ekipman ve mücevher birleştirerek özel ekipmanlar oluşturulabilecek bu sistemde. Kudretli Dört Eski Lord Eşya Seçici, 6 Baş Düşman Mücevher Bileti ve 6 Akın Eşya Bileti gibi yüksek seviye ekipman ve mücevherler rastgele oluşturulacak. Böylece oyuncuların envanterinde saklanan eşyaların kullanılabilirliği artacak.

Garantili olarak özel kahraman veren Seven Knights bulmacanın listesine artık en yeni özel kahramanlardan Miho da dahil. 1 ile 11. bölgelerdeki tüm kahramanları toplayan oyuncular özel kahramanlar kazanıyor ve artık Miho için şanslarını deneyebilecekler.

Bunların yanında, Seven Knights 31 Ağustos tarihine kadar bir giriş etkinliği düzenleyecek. Aralarında 3 Özel Kahraman Seçici, Özel Maskot Seçici ve Kudretli Normal Kahraman Seçici’nin de bulunduğu çok sayıda ödül dağıtılacak.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 500’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

-Basın bülteni.
Seven Knights’a Özel Zindan ve Lee Jung Güncellemesi