Sevilen Skyrim Modu Falskaar Xbox One İçin Geliyor Sevilen Skyrim Modu Falskaar Xbox One İçin Geliyor
Sevilen Skyrim modu Falskaar, oyunun Remastered versiyonu için tekrar çıktı. Ayrıca ünlü mod Xbox One için de çıkışını gerçekleştirdi. Sevilen Skyrim Modu Falskaar Xbox One İçin Geliyor

Skyrim Special Edition‘un çıkışı ile birlikte orijinal oyunun bir çok modu, oyunun yeni haline aktarılıyor. Konsolların da mod desteği getirmesi ile birlikte Falskaar gibi bir çok popüler Skyrim modu tekrar adını duyurmaya başladı.

En popüler modlardan biri olan Falskaar modu da şimdi oyunun Remastered versiyonuna çıkıyor. Ayrıca Xbox One platformu için de çıkacak olan mod, birçok yeni içerik ekliyor. Mod, yüksek disk alanı istediğinden PS4 platformları için çıkmayacak.

Modun yaratıcısı Alexander J. Velicky, Falskaar ile oyuna yeni bir kıta ekleneceğini açıkladı. Bu yeni kıta, 26 yeni görevin yanı sıra yeni NPC’ler, zindanlar ve karakterler de içeriyor. Ayrıca Velicky, modun 20 saat oynanışı olduğunu açıkladı.

Yukarıdaki fragmanda, modun sağladığı yenilikleri görebilirsiniz. Xbox One için çıkacak 1.2.1 versiyonunun indirme boyutu 580.8 MB.

Sid Meier’s Civilization VI İncelemesi