Silindir Tasarımla Gelen Çok Açılı LED Projektör: Acer C250i Silindir Tasarımla Gelen Çok Açılı LED Projektör: Acer C250i
Taşınabilir LED kablosuz projektör Acer C250i, Türkiye’de satışa sunuldu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Silindir Tasarımla Gelen Çok Açılı LED Projektör: Acer C250i

Taşınabilir LED kablosuz projektör Acer C250i, Türkiye’de satışa sunuldu. C250i, kablosuz bağlantı özelliği, herhangi bir yüzeye yansıtma imkanı tanıyan tasarımı ve tek şarjla 5 saate kadar kullanım ömrüyle öne çıkıyor.

Dünyada ilk kez otomatik dikey moda sahip olan Acer C250i, akıllı telefondan görüntü paylaşımı yapabiliyor. Cihaz, akıllı telefondaki görüntüyü otomatik olarak dik şekilde yansıtabiliyor. Kenar düzeltme özelliği ise ekrandaki içeriklerin düzgün görünmesini sağlıyor.

Çok açılı

C250i’nin bükülmüş silindir formunda olması, stant veya üçayak gibi aksesuarlar olmadan her yüzeye yansıtma yapabilmesini sağlıyor. Kullanıcılar, silindir formundan yararlanarak, yan konumda kullandıkları C250i’yi basitçe döndürerek içeriklerini ister duvarda isterse tavanda görüntüleyebiliyor.

BenQ’dan Okullar İçin Yeni İnteraktif Ekranlar!

Görüntü performansı ve bağlantı seçenekleri

Full HD çözünürlük sunan taşınabilir LED projektörle akıllı telefonlardan kablosuz olarak bağlanıp görüntü yansıtmak mümkün. Acer C250i, hem Android hem de iOS destekli. Kablosuz bağlantı seçeneklerine ek olarak masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için bir HDMI girişine sahip olan cihazda USB Type-C ve Type-A girişleri de mevcut. Kullanmak için herhangi bir ek yazılım veya kuruluma ihtiyaç duymayan C250i ile doğrudan USB bellek üzerinden yansıtma yapmak da mümkün.

Acer C250i’nin LED modülü 30.000 saate varan çalışma ömrü sunuyor. %100 NTSC uyumlu renk gamı, 300 ANSI lümen parlaklık ve 5000:1 kontrast oranı da cihazın diğer özellikleri arasında. C250i ayrıca taşınabilir şarj cihazı görevi de görüyor. Tek şarjla 5 saate kadar kullanım ömrü sunan C250i’de 5W’lık dahili Bluetooth hoparlörler mevcut.

Acer C250i, ülkemizde 3.049 TL fiyatla satışa sunuldu.

Acer, Yeni B250i Taşınabilir LED Projektörünü Duyurdu