Skylanders’a Yeni Crash Bandicoot Bölümü Ekleniyor Skylanders’a Yeni Crash Bandicoot Bölümü Ekleniyor
Yeni Crash Bandicoot bölümü Crash Bandicoot’un baş düşmanı Dr. Neo Cortex’i Skylanders misafir yıldızı olarak sunuyor. Skylanders’a Yeni Crash Bandicoot Bölümü Ekleniyor

Yeni Crash Bandicoot bölümü Crash Bandicoot’un baş düşmanı Dr. Neo Cortex’i Skylanders misafir yıldızı olarak sunuyor. Activision Blizzard, Inc.’in (NASDAQ: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. oyuncuların hayal güçlerini daha önce görülmemiş biçimde gerçeğe dönüştürmelerini sağlayan Skylanders Imaginators’a daha fazla içerik ve daha fazla karakter getiriyor.

Skylands’in kötü adamları Gamescom’u ele geçirecek ve oyunculara yepyeni Crash Bandicoot bölümü Thumpin’ Wumpa Islands’ı gösterecekler. İşin başındaki Skylands’in en ünlü kötü adamı Kaos, yeni misafir Skylander yıldızı Dr. Neo Cortex’in de yardımıyla oyuncuların hayallerine hayat veren deneyime daha da fazla eğlence katacak. Her iki süper kötü adam da  Skylanders Imaginators’ta tamamen oynanabilir oyuncaklar olarak Skylanders Sensei karakterlerine katılıyorlar; Kaos Skylanders Imaginators başlangıç paketi için ön sipariş veren ve satın alan oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Gamescom’da Skylanders Imaginators oyunculara bir Sensei Skylander olarak geri dönen Dr. Neo Cortex’i de tanıtacak ve nostaljik Crash Bandicoot oynanışına sahip yeni Thumpin’ Wumpa Islands bölümünü gösterecek. Bölümdeki özel Crash bölgeleri orijinal Crash oyunlarındaki devasa kayadan kaçış sahnelerini de geri getiriyor. Oyunda “Senkronizasyon Kutlaması” Skylands ile Wumpa Islands’ı aynı boyuta getiriyor. Spyro ve Mags buraya vardıklarında Dr. Neo Cortex’in (Lex Lang tarafından seslendirildi) korkunç bir makine yarattığını ve adadaki kutlamaların ritmik gücünü kötü emellerine alet etmeye çalıştığını fark ediyorlar. Thumpin’ Wumpa Islands bölümüne PlayStation konsolları için içinde Crash Bandicoot’un bulunduğu Skylanders Imaginators Başlangıç Paketini satın alan oyuncular sahip olacak. Portal Master’lar ayrıca kısa süre sonra Imaginite Mystery Chest ismindeki sandıkları da toplama yeteneğine sahip olacaklar. Bu sandıkların içinde oyuncuların Imaginator karakterleri için ekipmanlar, silahlar ve parçalar gibi yeni yaratın kısımları bulunacak. Toys For Bob tarafından geliştirilen Skylanders Imaginators önceki oyunlardaki 300’den fazla Skylanders karakterini destekleyecek ve Kuzey Amerika’da 16 Ekim 2016’da piyasada olacak.

Brotherhood Final Fantasy XV – Episode 4 Yayımlandı

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.