SmoothTouch Özelliğine Sahip Philips 222B9T İnteraktif Ekran Geliyor! SmoothTouch Özelliğine Sahip Philips 222B9T İnteraktif Ekran Geliyor!
MMD, SmoothTouch özelliğine sahip, 22 inçlik Philips 222B9T LCD monitörünün piyasaya çıktığını duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. SmoothTouch Özelliğine Sahip Philips 222B9T İnteraktif Ekran Geliyor!

MMD, SmoothTouch özelliğine sahip, 22 inçlik Philips 222B9T LCD monitörünün piyasaya çıktığını duyurdu.

Projektif, kapasitif 10 nokta dokunmatik teknoloji, stylus kalemi, IP54 toz ve su koruması, geniş bir konektör yelpazesi ve kolay taşınabilmesi için esnek bir ayak ile donatılmış çok yönlü bu monitör, perakende, satış noktaları, bilgi noktaları, oteller, mağazalar, restoranlar ve eğitim gibi çok çeşitli alanlar için yüksek kaliteli, zengin özellikli bir çözüm.

Karşılıklı etkileşim

Philips 222B9T dokunmatik monitör, SmoothTouch gibi teknolojiler sayesinde akıcı, kolay, sezgisel etkileşimi sağlıyor. 10 parmak ile dokunmatik yazıyı, sınıf arkadaşları ile proje paylaşımını ya da çoklu oyuncular ile interaktif oyunu mümkün kılan projektif kapasitif (PCAP) 10 nokta dokunmatik teknolojiye dayanan, doğal, akıcı bir dokunmatik yanıtı garantiliyor. Temasa, suya ve toza karşı gelişmiş IP54 korunması ile donatılmış bu monitör, yoğun kullanımlı senaryolarda, çok çeşitli ortamlara uygun.

Yüksek görüntü kalitesi

16:9 Full HD ekrana sahip Philips 222B9T, kullanıcılara keskin ayrıntılar, optimal parlaklık ve ışıl ışıl renkleri görüntüleme zevki sunuyor. Capcanlı bu görüntüler, fotoğraftan video oyununa kadar olabilecek en iyi görünen görselleri sunabilmek için renkleri ve arka aydınlatmanın yoğunluğunu otomatik olarak ayarlayan Philips SmartContrast özelliğinden de faydalanıyor. Hatta bu yenilikçi teknoloji, tutarlı biçimde düşük bir güç tüketimini sağlayan kullanışlı bir Ekonomi moduna da sahip.

Bağlantı seçenekleri

Philips 222B9T, kullanıcı konforu düşünülerek tasarlandı. Yansımayı engelleyen ekran kaplaması, LowBlue Modu ve Flicker-Free teknolojisi optimal görüntülemeyi mümkün kılıyor. Philips SmartStand ise kullanıcıların, kendilerine en uygun konuma göre ekranı yükseltip alçaltmalarına, eğmelerine olanak veren Z biçimli bir yapıya sahip. Bu monitörün başka bir kilit avantajı da bağlantı seçenekleri. Model, kullanıcılara VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2 ve HDMI 1.4’ün yanı sıra, USB 3.1’in hızı ve gücü gibi çoklu sinyal girişinin rahatlığını da sunuyor.

Kullanımı kolay, yüksek performanslı Philips 222B9T dokunmatik monitör, Nisan ayı ortalarından itibaren 309$ tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

32 İnçlik Konsol Oyun Monitörü Philips Momentum!