Sony: “The Last Guardian Hala Geliştirilmekte” Sony: “The Last Guardian Hala Geliştirilmekte”
Yakın zamanda oyun dünyasını hüzne boğan The Last Guardian için Sony’den güzel haberler geldi. Gün içerisinde The Last Guardian isim patentinin Sony’nin elinden çıktığı... Sony: “The Last Guardian Hala Geliştirilmekte”

Yakın zamanda oyun dünyasını hüzne boğan The Last Guardian için Sony’den güzel haberler geldi.

Gün içerisinde The Last Guardian isim patentinin Sony’nin elinden çıktığı konusunda bir haber yayımlamıştık. Bir çocuğun büyük bir kaleden kaçışını konu alan The Last Guardian, bizleri Trico isimli gizemli bir griffin’imizle tanıştırıyor ve ikilinin maceralarını şekillendiriyoruz. Yaklaşık 5 yıldır sesi soluğu çıkmayan oyun, Sony’nin Gamespot’a verdiği açıklamayla birlikte içimize su serpmiş oldu. Firma “The Last Guardian’ın hala geliştirilmekte olduğunu doğrulayabiliriz” şeklinde  bilgi verdi.

Henüz oyunun hangi platformlarda piyasaya çıkacağı açıklanmış değil. Görünüşe göre oyun hakkında umutlanmaya devam edeceğiz. En azından oyunun geliştirildiğini bilmek bile yeterli. Tabii daha kaç 5 yıl bekleyeceğiz, işte orası muamma.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.