Spintires ‘da Cipler Nasıl Uçurulur? Spintires ‘da Cipler Nasıl Uçurulur?
Ayağı yere basan, sakin bir oyun olan Spintires ’da bile cipleri uçurmayı başardılar. Bir oyuncu aklına bir şey yapmayı takarsa, onu mutlaka yapar. Ama... Spintires ‘da Cipler Nasıl Uçurulur?

Ayağı yere basan, sakin bir oyun olan Spintires ’da bile cipleri uçurmayı başardılar.

Bir oyuncu aklına bir şey yapmayı takarsa, onu mutlaka yapar. Ama sessiz sakince oynadığınız, doğadaki çamur dolu zor koşullarda kamyon kullanma oyunu olan Spintires’da böyle bir şey yapılabileceği de hiç aklımıza gelmezdi doğrusu.

Bray” isimli YouTube üyesinin kanalında yayınladığı bu video, Spintires oyuncularını bile şaşırttı. Aslında özellikle yapılmış bir şey değil oyunda cip uçurmak. Daha çok oyunun fizik motorundaki bir bug’dan kaynaklanıyor. İki cip birbirine çekme vinci ile bağlıyken, birbirilerine yaklaşıp tampondan dokundurmaya başlıyorlar ve bir yerden sonra işler kontrolden çıkıyor.

İlk başta müstehcen hareketler yaptıklarından şüphelendiğiniz cipler, biraz sonra yerden havalanıp bir hortum gibi döne döne yükseliyorlar. Bize de bu çok komik videoyu izlemek kalıyor. 🙂

Eğer Spintires’ı satın alıp bunu siz de denemek isterseniz, hemen buraya tıklayıp Steam’in oyun sayfasına gidebilirsiniz. Spintires şu anda 30 Dolar’a satılıyor.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.