Square Enix’ten Hitman için Şok Açıklama! Square Enix’ten Hitman için Şok Açıklama!
Haftanın merakla beklenen oyunlarından birisi olan Hitman için yayımcı firma Square Enix'ten şok bir son dakika açıklaması geldi. Square Enix’ten Hitman için Şok Açıklama!

IO Interactive ve Square Enix yeni nesil Hitman’ in bölümler halinde yayımlanacağını açıkladıklarında 2016 yılı içerisinde oyunun bir de fiziksel kopyasını satışa sunacaklarını belirtmişlerdi. Fakat anlaşıldığı üzere işler yolunda gitmedi ve bir erteleme kararı aldılar. Square Enix geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada Hitman için piyasaya sürülecek fiziksel kopyaların 2017 yılına ertelendiğini belirtti.

Hitman bugün PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yaptı. Nisan paketi olan ilk paket İtalya’da bir sahil kasabası olan Sapienza’da geçiyor. Daha fazla içerik ve daha fazla mekan gelecekte bizleri bekliyor. Takipte kalın!

Oyunun Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

Hitman için Oylama Vakti!Volkan Kurt

Oyun, edebiyat, müzik, gezginlik ve bilmediği kültürleri araştırmayı seven şahsına münhasır bir kişilik. Etrafa zararı olmayan, akıllı bir deli. Platform oyunlarına hasta. Henüz üniversitede öğrenim görmekte.