Star Trek: Bridge Crew İle İki Yeni VR Oyunun Tarihleri Belli Oldu Star Trek: Bridge Crew İle İki Yeni VR Oyunun Tarihleri Belli Oldu
Ubisoft’un, aralarında Star Trek: Bridge Crew da bulunan yeni sanal gerçeklik oyunları için tarihler geldi: Hepsini 2016'da göreceğiz. Star Trek: Bridge Crew İle İki Yeni VR Oyunun Tarihleri Belli Oldu

Ubisoft’un, aralarında Star Trek: Bridge Crew da bulunan yeni sanal gerçeklik oyunları için tarihler geldi: Hepsini bu sene odalarımızda göreceğiz.

Dev oyun firması Ubisoft, 2016 içinde piyasaya gelmesi beklenen sanal gerçeklik (VR) oyunları Star Trek: Bridge Crew, Eagle Flight ve Werewolves Within’in çıkış tarihlerini açıkladı. Üç oyun da PlayStation VR, Oculus Rift ve HTC Vive platformları ile uyumlu olacak.

Bu sanal gerçeklik oyunlarından Star Trek: Bridge Crew, bizi Federasyon’un ünlü yıldız gemilerinden birinin köprüsüne götürüyor. Bir Federasyon subayı olarak gemimizi yöneteceğiz, görevlere gideceğiz ve bunları arkadaşlarımızla beraber, sanal ortamda yapacağız. Üç oyunun içinde en çok ilgi çekeni bu olacak gibi görünüyor. Oyun 29 Kasım’da üç cihaz için piyasada olacak.

Eagle Flight ile Paris semalarına gidiyoruz. Biraz uçuş, biraz gezinti ve bol bol çarpışma bizi bekliyor. Paris göklerinde “capture the flag” türünde modlarla arkadaşlarınızı ve rakiplerinizi indirmeye hazır olun. Eagle Flight oyunu 18 Ekim’de Oculus Rift’de, 8 Kasım’da PlayStation VR’da ve 20 Aralık’da HTC Vive’de boy gösterecek.

Ubisoft’un tarih verdiği son oyun olan Werewolves Within ise, kamp ateşi etrafında oturup korku hikayesi anlatmayı sevenler için ideal. Bu macera dolu oyunda oyuncular 5-8 kişilik takımlar halinde, içlerinden kimin kurtadam olduğunu ortaya çıkartmaya çalışacaklar. Werewolves Within her üç platform için 8 Kasım’da geliyor.

Bunların dışında, TrackMania Turbo da 8 Kasım’da sanal gerçeklik desteğine sahip olacak. Ubisoft bu oyuna gelecek VR desteğinin, sadece PlayStation VR platformu için olacağını belirtmiş.

Ubisoft’un Yeni VR Oyunu Star Trek: Bridge CrewBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.