Star Wars: Battlefront 2 İçin Büyük Gün Çok Yakın Star Wars: Battlefront 2 İçin Büyük Gün Çok Yakın
Yapılan açıklamalara göre Star Wars: Battlefront 2'nin bu Cumartesi oyunculara özel bir sürprizi var. Detaylar haberimizde. Star Wars: Battlefront 2 İçin Büyük Gün Çok Yakın

Yapılan açıklamalara göre Star Wars: Battlefront 2’nin bu Cumartesi yani 15 Nisan tarihinde hem resmi web sitesi, hem de ilk fragmanı yayınlanacak. 

EA, oyunun resmi web sitesini çoktan açmış durumda ancak içerik olarak pek de doyurucu gözüktüğü söylenemez. Ayrıca sitede bu hafta içerisinde ilk fragmanın yayınlanacağının bilgisi mevcut. Sitenin aktifleşmesiyle, başka bilgilerin de ortaya çıkması bekleniyor. 

Geçtiğimiz günlerde oyun için canlı yayında, bir fragman yayınlanmıştı ancak oynanış kısmında hiçbir detaya sahip olamıyorduk. Fragman, daha çok hikaye odaklı ve Star Wars evrenindeki belli savaşları gösteriyordu. EA’in bu hafta içerisinde oyunculara tam olarak ne sunacağı belli değil ve belki de kısa bir CGI fragmanla karşılaşma ihtimalimiz bile var. Umuyoruz bu sefer oynanış kısmında bir şeyler görebiliriz.

Star Wars Battlefront 2 Resmen DuyurulduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.