Star Wars Battlefront’un Kapalı Alfasının Multiplayer Ekran Görüntüleri Star Wars Battlefront’un Kapalı Alfasının Multiplayer Ekran Görüntüleri
Star Wars çılgınlarının dilinden düşürmediği Star Wars Battlefront için yepyeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Star Wars Battlefront’un Kapalı Alfasının Multiplayer Ekran Görüntüleri

Star Wars çılgınlarının dilinden düşürmediği Star Wars Battlefront için yepyeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Bu sefer alfa sürecinde olan oyunun, multiplayer görüntülerine daha yakından bakacağız.

Kasım ayından itibaren Kuzey Amerika’da çıkış yapacak olan oyunumuz, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında görülecek.  Buyrun oyunun multiplayer ekran görüntüleri!

Fragtist Star Wars Battlefront Kapalı Alfa Multiplayer (1)

Picture 1 of 17Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.