Star Wars: The Force Awakens İçin Büyük Gün 1 Mayıs Star Wars: The Force Awakens İçin Büyük Gün 1 Mayıs
18 Aralık 2015’te vizyona girecek olan Star Wars: Episode VII – The Force Awakens, 1 Mayıs tarihinde çok özel bir sürpriz hazırlıyor. J.J. Abrams’ın... Star Wars: The Force Awakens İçin Büyük Gün 1 Mayıs

18 Aralık 2015’te vizyona girecek olan Star Wars: Episode VII – The Force Awakens, 1 Mayıs tarihinde çok özel bir sürpriz hazırlıyor.

J.J. Abrams’ın yönetmenliğinde görülecek olan film, ülkemizde Star Wars: Güç Uyanıyor ismiyle karşımızda olacak. Her ne kadar Yıldız Savaşları efsanesinin sona erdiği düşünülse bile önümüzde yepyeni bir hikaye belirecek. Ayrıca filmin ikinci fragmanı 1 Mayıs tarihinde yayımlanacak.

Lucasfilm ve Marvel ile ortak ilerleyen Disney, The Avengers: Age of Ultron (Yenilmezler: Ultron Çağı) filminde Star Wars: Güç Uyanıyor’un ikinci fragmanını yayımlayacak. Geriye 1 Mayıs’ı iple çekmek kalıyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.