Steam Arayüzleri (Skinler) Steam Arayüzleri (Skinler)
Steam’de skin kullanıyor musunuz bilmiyorum ama ben bir çok skin denedim ve bir çoğundan da nefret ettim. Hatta dakikasında silip kaldırdıklarım da oldu, Steam’in... Steam Arayüzleri (Skinler)

Steam’de skin kullanıyor musunuz bilmiyorum ama ben bir çok skin denedim ve bir çoğundan da nefret ettim. Hatta dakikasında silip kaldırdıklarım da oldu, Steam’in en bilinen skinlerini kendimce kötüsünden iyisine doğru sizler için derlemek istedim. İşin kötü tarafı sizler de farkedeceksiniz ki bazı skinler sadece renk paleti değişimi üzerine, bazı skinler var ki gerçekten aradan sıyrılıyorlar.

Contendo

İlk görüşte bembeyaz görüntüsü ile sizi kendisine çekebilir ama aldanmayın derim, dizayn olarak pek başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim. Sadece steam’i o siyah renginden arındırıp beyaza boyuyor. Peformans açısından da pek bir iyileştirme sunmuyor. Buradan indirebilirsiniz.

contendoSonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.