Steam’de Dev Deep Silver İndirimi Başladı Steam’de Dev Deep Silver İndirimi Başladı
Steam’den yine cüzdanları hızla boşaltacak bir kampanya başladı. Deep Silver oyunları, haftasonu boyunca %75’e varan indirimlerle satışta. Steam’in TL’ye geçmesi ve 1 doların 1,5 TL... Steam’de Dev Deep Silver İndirimi Başladı

Steam’den yine cüzdanları hızla boşaltacak bir kampanya başladı. Deep Silver oyunları, haftasonu boyunca %75’e varan indirimlerle satışta.

Steam’in TL’ye geçmesi ve 1 doların 1,5 TL olarak sabit bir kurda tutulmasıyla birlikte ülkemizdeki tim Steam kullanıcılarının Gabe Newell’a olan sevgileri arttı. Steam’in meşhur büyük indirimleriyle birlikte çok daha iyi bir hal alan oyun fiyatları ile artık gerçekten de büyük indirimlerle oyun sahibi olmak mümkün.

Steam’in bu haftasonuna özel olarak gerçekleştirdiği kampanyada tüm Deep Silver oyunlarında %75’e varan indirimler görüyoruz. Metro’dan Saints Row’a kadar tüm Deep Silver oyunları tek tek satılmasının yanı sıra dev paketlerle de büyük bir indirimle satılmakta. 28 Ekim’e kadar sürecek kampanyadaki indirime giren oyunlara buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

İşte öne çıkan dev Deep Silver oyun paketleri:

Metro Redux Bundle       %50       75 TL   –>   37,50 TL

Saint’s Row Ultimate Franchise Pack       %75       79 TL   –>   19,75 TL

Dead Island Colleciton       %75       49 TL   –>   12,25 TL