Steam’den Haftanın Cazip Teklifleri! Steam’den Haftanın Cazip Teklifleri!
Her hafta olduğu üzere yüzlerce oyunda indirime giden Steam'de, bu hafta da sizler için beş oyundan oluşan bir liste hazırladık. Ayrıntılar haberimizde! Steam’den Haftanın Cazip Teklifleri!

Bildiğimiz üzere Steam her hafta, hafta boyunca sürecek indirimler yapıyor. Geçen hafta az bütçe ile alabileceğimiz güzel oyunları sizler için derlemiştik. Bu hafta da haftalık Steam indirimlerinde alınabilecek beş oyunu sizler için seçtik. İşte oyunların sıralı tam listesi;

  • Doctor Who: The Adventure Games

Bilim kurgu dünyasının efsane yapımlarından birisi olan Doctor Who, maceradan maceraya koşacağımız bir oyunla karşımızda! Bilim kurgunun fantastik dünyasında kâh zamanda yolculuk yapıp kâh bulmaca çözeceğimiz oyun bize keyifli dakikalar vadediyor. Steam üzerinde 6.20₺ olan yapımın mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

  • Terrorhedron

Dan Walters tarafından geliştirilen ve yayımlanan strateji türündeki indie oyun aslında 3 boyutlu bir kule savunmasını konu alıyor. Hızlı düşünmeyi ve kıvrak zekâyı önde tutan oyunda göreviniz geliştirilebilir turretlar ile kulenizi korumak! Sekiz kişiye kadar multiplayer desteği sağlayan oyun co-op desteğiyle, Steam koleksiyon kartlarıyla ve 0.47₺ fiyatı ile eğlenmek için ideal. Oyunun mağaza sayfası ise işte tam burada!

  • I, Zombie

Awesome Games Studios’un yapımında ve yayınında emeği geçtiği bir diğer indie oyunumuz olan “I, Zombie” alışılagelmiş zombi temalı oyunlarının aksine enfeksiyonu engelleyen değil, enfeksiyon yayan kişiyi yani zombiyi oynamamızı konu alıyor. Farklı indie oyunları içten içe sevenler ve yeni bir soluk arayanlar için birebir bu 2,5 boyutlu platform oyunu zekânızı, çevikliğinizi ve bulmaca çözme yeteneğinizi yoklayacak. I, Zombie 1.00₺ değerindeki fiyatı, Steam koleksiyon kartları ve gamepad desteği ile haftanın oyunları sıralamasında yerini alıyor. İşte mağaza sayfası!

  • Tiny Troopers

Hep aynı dinamiklere sahip olan savaş oyunlarından sıkıldınız ama yine de savaşlardan kopamıyor musunuz? Öyleyse Tiny Troopers tam size göre bir savaş oyunu. Savaş her zaman ciddi olacak diye bir şey yok, şirin savaşlar da olabilir. Örneğin küçük askerlerden oluşan bu timle yapılan baskınlar gibi. Kukouri tarafından geliştirilen ve Iceberg Interactive tarafından yayımlanan aksiyon temalı bu indie oyun şirin mi şirin grafikleriyle ve ses efektleriyle 2,00₺ olan değerini sonuna dek hak ediyor! Bu arada oyunda zombi modu da mevcut, mağaza sayfası da burada.

  • Vitrum

9heads Game Studios tarafından geliştirilen ve yayımlanan indie türündeki platform/bulmaca oyunu olan Vitrum, 3 boyutlu yapısıyla ve birincil şahıs gözünden oynadığımız bu oyunda amacımız kristalleri toplayıp enerji elde etmek. Çeşitli zorluklar içeren 45’den fazla farklı bölümden oluşan bu yapım Steam koleksiyon kartları da içeriyor. Farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için 1.00₺ gibi makul bir fiyatı olan oyun, denemeye değer. Mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

Bu güzel teklifler 14 Mayıs Pazatesi’ye kadar geçerli olup, daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar oyun severler!Volkan Kurt

Oyun, edebiyat, müzik, gezginlik ve bilmediği kültürleri araştırmayı seven şahsına münhasır bir kişilik. Etrafa zararı olmayan, akıllı bir deli. Platform oyunlarına hasta. Henüz üniversitede öğrenim görmekte.