Steelseries Arctis 3 Bluetooth Kulaklığını Duyurdu Steelseries Arctis 3 Bluetooth Kulaklığını Duyurdu
SteelSeries aynı zamanda kablolu olarak da kullanılabilen yeni Arctis 3 Bluetooth kulaklığını duyurdu. Oyunlar için kablolu diğer tüm bağlantılar için Blutooth özelliği ile tasarlanan... Steelseries Arctis 3 Bluetooth Kulaklığını Duyurdu

SteelSeries aynı zamanda kablolu olarak da kullanılabilen yeni Arctis 3 Bluetooth kulaklığını duyurdu. Oyunlar için kablolu diğer tüm bağlantılar için Blutooth özelliği ile tasarlanan kulaklık Steelseries’in, oyun seslerini dinlerken aynı anda başka cihazlardan sohbet etmenin veya müzik dinlemenin önemli bir özellik olacağını planladığını gösteriyor. Bluetooth bağlantısı oyun oynarken kablolu bağlantı kadar hızlı SteelSeries Arctis3Steelolmadığı için özellikle böyle bir tasarım kullanılmış.

SteelSeries Arctis 3 kulaklığının teknik özelliklerine bakacak olursak:

  • 20-22.000Hz frekans aralığında 40mm neodynium sürücüleri
  • Kulaklık üzerinde ses seviyesi kontrol özelliği
  • Arka plan seslerini engelleyen 100-10.000Hz frekans aralığına sahip -48db duyarlılığında mikrofon
  • Kulaklık üzerinde mikrofon sesini kapatma özelliği
  • PC için 1.2m ve 3m uzunluğunda paylaşımlı jack içeren kablo
  • 10m erişime sahip Bluetooth 4.1
  • 28 saatlik kablosuz kullanım süresi
  • Kullanılabilecek cihazlar: PC kablolu ya da SteelSeries 7.1 surround ve SteelSeries Engine 3 destekli kablosuz, Xbox kablolu, PlayStation kablolu, Nintendo Switch kablolu, VR kablolu ve kablosuz, mobil kablolu ve kablosuz

Kulaklığın göze çarpan önemli özelliklerinden biri de “gerçek akustik ses önleyicisi” ile herhangi bir ek yazılıma ihiyaç duymadan arka fon seslerini önleyen mikrofonu. SteelSeries’e özgü ses kalitesi de düşünüldüğünde ürün beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

SteelSeries Arctic 3 Bluetooth/kablolu’nun fiyatı £134.99 / $129.99 .Bluetooth bağlantısına ihtiyacınız yoksa normal kablolu Actis 3 kablolu kulaklığa $79.99 fiyatıyla daha ucuza sahip olabilirsiniz.