Stronghold Crusader 2 Strateji Severlerle Buluştu Stronghold Crusader 2 Strateji Severlerle Buluştu
Stronghold Crusader 2 yeni yayınlanma fragmanı, çarpışma ve online multiplayer oyun içi görüntüleriyle oyunun yayınlanışını kutluyor. An itibariyle Steam’de en çok satan oyun konumuna... Stronghold Crusader 2 Strateji Severlerle Buluştu

Stronghold Crusader 2 yeni yayınlanma fragmanı, çarpışma ve online multiplayer oyun içi görüntüleriyle oyunun yayınlanışını kutluyor.

An itibariyle Steam’de en çok satan oyun konumuna yükselen oyunun yayınlanışıyla birlikte, klasik kale inşa serisinin hayranları Stronghold Crusader 2 ile yaklaşık 1189 yılında Ortadoğu’nun çöllerine artık geri dönebilir. Yeni yayınlanma fragmanı bunu vurgulamak üzere geliştiricilerin online multiplayer oyunlarındaki savaşlarını gösteriyor.

İlk oyunda uzun geceler boyunca AI rakipleri defetmeyi sevdiyseniz, Crusader 2 size bu anılarınızı canlandırmanız için gereken her şeyi sağlayacak. İki sefer, altı çarpışma patikası, sekiz AI karakter, kooperatif oynanış, harita düzenleyici, serbest inşa modu ve multiplayer haritalarla birlikte Crusader 2 size bir Stronghold oyunundan bekleyeceğiniz uzun soluklu bir mücadele getiriyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.