Stronghold Crusader II Ön Siparişe Açıldı Stronghold Crusader II Ön Siparişe Açıldı
Stronghold Crusader II ön siparişe açılırken, yanında sürprizler de getirdi. Stronghold Crusader serisinin sevilen karakteri Wolf, yeni oyunda yine karşımıza çıkıyor. Wolf’un da bulunduğu... Stronghold Crusader II Ön Siparişe Açıldı

Stronghold Crusader II ön siparişe açılırken, yanında sürprizler de getirdi.

Stronghold Crusader serisinin sevilen karakteri Wolf, yeni oyunda yine karşımıza çıkıyor. Wolf’un da bulunduğu bir fragman yayınlayan Firefly Studios, oyunu ön sipariş ile alanların hangi fırsatlardan faydalanabileceklerini de açıkladı.

Steam üzerinden ön sipariş ile oyunu %10 indirimle satın alabilecekken, Adalet ve Özgürlük isminde iki adet mini sefere de sahip olacak olan oyuncular 10 özel oyun içi kalkan ve Bonus Stronghold Kingdoms Power Paketini de elde etmiş olacak.

Digital Special Edition paketini alanlar ise üsttekilere ek olarak Robert Euvino tarafından bestelenen dijital albüme, Dijital sanat kitabına (Artbook) ve Stronghold Crusader HD’nin Steam kopyasına sahip olacaklar. 2 Eylül’de piyasaya çıkacak olan oyunun ön sipariş fırsatlarını kaçırmayın! Yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.