Surgeon Simulator, PlayStation 4 Yolunda Surgeon Simulator, PlayStation 4 Yolunda
PC oyuncularına ameliyat masasında ilginç deneyimler yaşatan Surgeon Simulator, PlayStation 4’e gelmek için hazırlanıyor. Bağımsız geliştirici Bossa Studios‘un geçtiğimiz senelerde PC ve Mac için... Surgeon Simulator, PlayStation 4 Yolunda

PC oyuncularına ameliyat masasında ilginç deneyimler yaşatan Surgeon Simulator, PlayStation 4’e gelmek için hazırlanıyor.

Bağımsız geliştirici Bossa Studios‘un geçtiğimiz senelerde PC ve Mac için piyasaya çıkarttığı eğlenceli ve bir o kadar da komik ameliyat simülasyonu Surgeon Simulator, özellikle YouTube ve Twitch üzerinden yayın yapanların gözdesi olmuştu.

Geçtiğimiz aylarda iPad için de çıkışını gerçekleştirerek her yerde ameliyat yapmamızı sağlayan Bossa Stuidos, bu absürt ameliyat simülasyonunu şimdi de PlayStation 4‘e çıkartmaya hazırlanıyor. Alışılmış klavye ve fare ikilisi yerineDualShock 4 ile oynanacak Surgeon Simulator hayranları oyunun Move desteği vermesi için seslerini duyurmaya başladılar bile.

PlayStation 4’ün canlı yayın yapma özelliği sayesinde internet fenomeni olanlar ve olmak isteyenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken Surgeon Simulator’ın PS4 sürümü, 13 Ağustos‘ta çıkışını gerçekleştirecek. Konsola özel yeniliklerin de bulunacağını açıklayan Bossa Studios’un yayınladığı yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.