Tartışmalı Oyun Super Seducer’ın Devamı Duyuruldu Tartışmalı Oyun Super Seducer’ın Devamı Duyuruldu
PC için çıkış yapan ancak PlayStation 4'e çıkması engellenen Super Seducer isimli live-action tarzındaki tartışmalı oyunun devamı duyuruldu. Tartışmalı Oyun Super Seducer’ın Devamı Duyuruldu

Mart ayında PC için Steam üzerinden çıkış yapan ancak PlayStation 4’e çıkması engellenen Super Seducer isimli live-action tarzındaki tartışmalı oyunun devamı duyuruldu.

Bu sefer daha eli yüzü düzgün bir oyun çıkarmayı planlayan geliştirici ekip, oyuncular yepyeni bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Gerçi fragmanına bakınca ilk oyundan tam olarak hangi açılardan farklı olacağı pek belli olmuyor ama. Super Seducer 2, 12 Eylül tarihinde Windows ve Mac için çıkış yapacak. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Sony, 7 Mart’ta PC için çıkan ve aynı tarihte PlayStation 4 için de çıkışı planlanan ilk oyunun konsola çıkışını engellemişti. Oyunda, ‘baştan çıkarma gurusu’ olarak lanse edilen Richard La Ruina’nın gerçek videoları bulunuyordu. La Ruina, oyunculara çeşitli mekânlarda kadınlarla nasıl konuşmaları gerektiğini anlatıyordu.

PUBG’de Artık Kurşunlar Kollara Takılmayacak