Tek Piksel – Bölüm 1: Şerefimizle Savaşıyoruz (Valiant Hearts) Tek Piksel – Bölüm 1: Şerefimizle Savaşıyoruz (Valiant Hearts)
Fragtist’in yeni Twitch canlı yayını Tek Piksel başlıyor! Tek Piksel’in ilk bölümünde Burak Akmenek ve Cem Pirpak, 4 Temmuz Cuma akşamı son zamanların en... Tek Piksel – Bölüm 1: Şerefimizle Savaşıyoruz (Valiant Hearts)

Fragtist’in yeni Twitch canlı yayını Tek Piksel başlıyor!

Tek Piksel’in ilk bölümünde Burak Akmenek ve Cem Pirpak, 4 Temmuz Cuma akşamı son zamanların en ilginç oyunlarından biri olan Valiant Hearts: The Great War’u oynayacaklar. Valiant Hearts’ın çıkışı ile ilgili daha önce bilgi vermiştik, akşamki yayına hazırlık için bu linke tıklayarak oyunun fragmanını izleyebilirsiniz.

Ubisoft’un oyunu Valiant Hearts: The Great War, 1. Dünya Savaşı zamanında geçen bir hikaye anlatıyor. O dönemde askerlerin yazdıkları mektuplardan ve gerçek fotoğraflardan esinlenen macera oyununda, Emile, Karl ve Anna’nın savaş boyunca yaşadıklarına şahitlik ve yardım edeceğiz.

Tek Piksel – Bölüm 1: Şerefimizle Savaşıyoruz yayınını izlemek için, bu akşam saat 23:00’de Fragtist Twitch kanalında buluşalım.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.