Tek Piksel – Bölüm 8 Tek Piksel – Bölüm 8
Fragtist’in canlı yayını Tek Piksel programında Cem Pirpak bugün Diablo III’ün serin sularına atlıyor. Sıcaklardan bunalan Cem Pirpak, bu akşam Twitch canlı yayınında Diablo... Tek Piksel – Bölüm 8

Fragtist’in canlı yayını Tek Piksel programında Cem Pirpak bugün Diablo III’ün serin sularına atlıyor.

Sıcaklardan bunalan Cem Pirpak, bu akşam Twitch canlı yayınında Diablo III’ün son güncelleme yaması 2.1.0’a bakacak. Bakmakla kalmayacak, kurcalayacak, mıncıklayacak ve sevip okşayacak.

Diablo III‘e 2.1.0 yamasında gelen yenilikler arasında sezonlar, Greater Rift’ler, Leaderboard’lar, Cesspool’lar ve daha neler neler var. Diğer güncellemeler arasında Kasa Tab’ı, 30 dakika pasif kalan oyuncuların oyundan atılması, iyileştirme sisteminde değiişklikler, yapay zekaya ve evcil hayvanlara geliştirmeler, her sınıftaki aktif ve pasif yeteneklerde tonla değişiklik, achievement’larda düzeltmeler var.

Tüm patch değişikliklerini buraya tıklayıp gideceğiniz sayfada görebilirsiniz.

Herkesi akşam saat 23:00’de Fragtist Twitch kanalına, Tek Piksel programına bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler. 🙂
http://www.twitch.tv/fragtistBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.