Telltale Games’in Minecraft’ı İçin Yepyeni Bir Video Telltale Games’in Minecraft’ı İçin Yepyeni Bir Video
Telltale Games'in son projelerinden biri olan Minecraft, oldukça eğlenceli bir video ile tekrar karşımızda. Telltale Games’in Minecraft’ı İçin Yepyeni Bir Video

Telltale Games’in son projelerinden biri olan Minecraft, oldukça eğlenceli bir video ile tekrar karşımızda.

The Walking Dead, Wolf Among Us gibi ilgi çekici oyunlarıyla tekrar gün yüzüne çıkan Telltale Games, son olarak Game of Thrones oyunuyla da oldukça etkileyici işler çıkarttı. Söz konusu Minecraft olunca, ne kadar detaylı bir macera oyunu ile başbaşa kalırız bilemiyoruz ancak, oldukça eğlenceli olacağı kesin.

Hikayemiz, bizi Jesse isimli bir kahramanla tanıştırıyor. O ve arkadaş grubu, efsanevi bir taş olan Order of the Stone’un peşine düşüyor. Yolculukları sırasında hiç beklemedikleri zorluklarla karşılaşıyorlar ve ummadıkları bir şeyin özgür kalmasına şahitlik ediyorlar.

İşte Telltale’in Minecraft’ının yayımlanan hikaye videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.