The Crew 2’ye Çıkışından Sonra Ücretsiz İçerikler Geliyor The Crew 2’ye Çıkışından Sonra Ücretsiz İçerikler Geliyor
Ubisoft'un havada, karada ve suda yarışma imkanı veren açık dünya oyunu The Crew 2 çıkıştan sonra ücretsiz içeriklerle desteklenecek. The Crew 2’ye Çıkışından Sonra Ücretsiz İçerikler Geliyor

Ubisoft’un havada, karada ve suda yarışma imkanı veren açık dünya oyunu The Crew 2 çıkıştan sonra ücretsiz içeriklerle desteklenecek.

Oyun çıkış yaptıktan sonra Year 1 kapsamında bol bol ücretsiz içerik güncellemesi alacak. Bunlardan ‘büyük’ olanları her üç ayda bir gelecek. Bu sayede oyuna yeni oynanış modlarıyla etkinliklerin yanı sıra yeni araçlar ve özellikler eklenmiş olacak.

Büyük içerik güncellemelerinden ilki Gator Rush olacak. Gator Rush ile oyuna Eylül ayında 5 yeni araç, yeni bir yarış modu ve Legendary araç parçaları eklenecek. İkinci güncellemenin ise Aralık ayında yayımlanması bekleniyor. İkinci güncellemeyle oyuna bir PvP modu eklenecek. Güncellemelerle ilgili daha fazla bilgi ilerleyen süreçte paylaşılacak. Ayrıca oyuna her ay yeni araçların ekleneceğini de belirtelim. Ubisoft ilk etapta toplam 22 yeni araç eklemeyi planlıyor oyuna.

Tüm bu içerik güncellemeleri ücretsiz olacak ancak isteyen oyunculara Season Pass imkanı da veriliyor. Season Pass sahipleri oyun çıktığı anda Porsche 911 Turbo 3.6, Supermarine Spitfire Mk IX ve Ice Marine Bladerunner 35 araçlarına sahip olabilmenin yanı sıra aylık araç güncellemelerine de erken erişebilecekler.

The Crew 2 29 Haziran’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

The Crew 2 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu