The Division Gameplay Etkinliği Başlıyor The Division Gameplay Etkinliği Başlıyor
Ubisoft’un son oyunu Tom Clancy’s serisinin yıldızlarından biri olan The Division, sizleri The Division Gameplay etkinliğine davet ediyor. The Division Gameplay Etkinliği Başlıyor

Aral’ın düzenlediği ‘The Division Gameplay Etkinliği’  19 – 20 Mart tarihleri arasında Bayrampaşa Forum İstanbul Media Markt önünde saat 10.00 – 22.00 saatleri arasında yapılacak.

Conn ve Aral işbirliği ile kurulan etkinlik alanına gelen oyunseverler, üst düzey oyun bilgisayar ve monitörlerinde The Division’ı test etme keyfini yaşayabilecekler. Etkinlik için özel olarak hazırlanan The Division alanında zaman geçirebilir, bu deneyime şahitlik edebilirsiniz. Konsol tutkunlarının da unutulmadığı etkinlikte The Division’ı Xbox One oyun konsolunda oynama fırsatı yakalayabilirsiniz.

► The Division’da Mutlaka Elde Etmeniz Gereken 11 Perk!

►  The Division’da Daha İyi Silah ve Zırhlar Nerede Bulunur? Yeni Başlayanlara Özel İpuçları Yazımızı Mutlaka Okuyun!

Tom Clancy’s Division, Ubisoft’un kasasını dolduracak mı? Bol ipuçlu inceleme yazımızı mutlaka okuyun!

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.