The Sims Mobile Çıktı The Sims Mobile Çıktı
Electronic Arts'ın sevilen ismi The Sims, bu sefer The Sims Mobile olarak mobil platformlara taşındı. Yakın zamanda tüm ülkelerde yer alacak The Sims Mobile Çıktı

Electronic Arts’ın sevilen ismi The Sims, bu sefer mobil platformlara taşındı. Üstelik yakın zamanda tüm ülkelerde oynanabilir hale gelmesi bekleniyor.

The Sims Mobile olarak piyasaya çıkan oyun, şimdilik sadece Brezilya’da indirilebilir durumda. Tüm ülkeler için oyunun geliştirilme süreci devam ediyor. Yaşam simülasyonu konusunda yıllarınızı The Sims gibi bir oyuna adadıysanız, muhtemelen mobil versiyonu da bayağı ilginizi çekecektir. Oyun, Android ve iOS platformlarında oynanabiliniyor. Bu oyunun PC versiyonundan farkı ise biraz daha basitleştirilmiş hali diyebiliriz. Özellikle The Sims 4’ün mobil versiyonu olarak düşünülen The Sims Mobile, karakter yaratımı, kariyer yapma, aile kurma gibi aksiyonların tamamını yapmamıza izin veriyor.

Oyun ile birlikte Social özelliği sayesinde, arkadaşlarınızla The Sims keyfi yaşayabilirsiniz. Tabii ki bu kadar özelliğin bir de bedeli var. Detaylar, oyunun tam versiyonu ülkemizde görülünce belli olacak.

Yapımın Türkiye’de de indirilebilir hale gelecek ancak ben beklemek istemem derseniz bu linke giderek APK dosyasını indirebileceğinizi belirtelim. Oyunun çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Sims 4 DLC’lerine Yandan BakışCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.