The Walking Dead’in Son İki Bölümü Epic Store’a Özel Olacak! The Walking Dead’in Son İki Bölümü Epic Store’a Özel Olacak!
Kalan bölümlerini Skybound Games'in geliştirdiği The Walking Dead'in son sezonu, son iki bölümüyle Epic Games Store'a özel olacak. The Walking Dead’in Son İki Bölümü Epic Store’a Özel Olacak!

Telltale Games’in iflas sürecine girmesiyle kalan bölümlerini Skybound Games’in geliştirdiği The Walking Dead’in son sezonu, son iki bölümüyle Epic Games Store’a özel olacak.

İkinci bölümü 15 Ocak’ta çıkış yapacak olan son sezonun kalan bölümleri yalnızca Epic Games Store’dan alınabilecek. Tabii oyunu Season Pass şeklinde Steam gibi başka bir platformdan alan oyuncular yine o platform üzerinden alıp oynamaya devam edebilecek. Ancak bölümleri ayrı ayrı alıyorsanız, kalan bölümler için Epic Games Store’un yolunu tutmanız gerekecek.

Geçtiğimiz haftalarda kapılarını açan Epic Games Store, sektöre hızlı bir giriş yaptı diyebiliriz. Platforma özel olarak çıkan ya da çıkacak oyunların yanı sıra düzenli olarak verilecek ücretsiz oyunlarla Epic Games, Steam’e dişli bir rakip yaratmak istediğini fazlasıyla belli ediyor.

Overkill’s The Walking Dead | İnceleme