The Walking Dead: The Final Season’ı Skybound Games Bitirecek! The Walking Dead: The Final Season’ı Skybound Games Bitirecek!
Çalışanlarının büyük bir bölümünü işten çıkaran Telltale, The Walking Dead: The Final Season'ın geleceğiyle ilgili net bilgiler verememişti. The Walking Dead: The Final Season’ı Skybound Games Bitirecek!

Geçtiğimiz haftalarda çalışanlarının büyük bir bölümünü işten çıkarmak zorunda kalan Telltale Games, henüz başlayan The Walking Dead: The Final Season’ın geleceğiyle ilgili net bilgiler verememişti.

Gelen son açıklamalara göreyse seriyi The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’ın kurucusu olduğu Skybound Games devam ettirecek. Stüdyonun Twitter hesabından yapılan duyuruda Telltale Games ile anlaşmaya varıldığı ve serinin son sezonunu devam ettirecekleri kesin olarak söylendi. Ayrıca kalan bölümlerde işten çıkarılan Telltale Games çalışanlarıyla birlikte çalışmak istiyor stüdyo ancak bu konuda henüz kesinleşmiş bir şey yok. Ancak son sezonun devam edeceği kesin.

Telltale Games’in Stranger Things Oyunundan Görüntüler Sızdırıldı