The Walking Dead’in Yeni Bölümü “Thicker Than Water” İçin Yeni Video The Walking Dead’in Yeni Bölümü “Thicker Than Water” İçin Yeni Video
Telltale Games, The Walking Dead: A New Frontier'in yeni bölümü olan "Thicker Than Water"ın detaylarını ve videosunu paylaştı. The Walking Dead’in Yeni Bölümü “Thicker Than Water” İçin Yeni Video

Telltale Games, The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier‘ın yeni bölümü olan “Thicker Than Water”ın detaylarını ve videosunu paylaştı.

Episode 4: ‘Thicker Than Water’, PS4, Xbox One, PC/Steam, iOS ve Android tabanlı cihazlarda piyasaya çıkacak. New Frontier eşliğinde olayların iyice karıştığı bölümde, aile ilişkilerinden tutun, seçim konusunda bizleri zor zamanlar bekliyor. Bu bölümde kan döküp dökmemek tamamen bize kalmış.

Yeni bölüm, 25 Nisan tarihinde bizlerle.

The Walking Dead – A New Frontier Episode Three: Above The Law İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.