The Witcher: Blood Origin’in Kadrosundan Haber Var The Witcher: Blood Origin’in Kadrosundan Haber Var
(Haber Bülteni) The Witcher dünyasından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen Blood Origin, zamana yenik düşmüş bir hikayeyi anlatıyor. Dizi, ilk Witcher’ın kökenleriyle... The Witcher: Blood Origin’in Kadrosundan Haber Var

(Haber Bülteni)

The Witcher dünyasından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen Blood Origin, zamana yenik düşmüş bir hikayeyi anlatıyor. Dizi, ilk Witcher’ın kökenleriyle birlikte canavarları, insanları ve elfleri bir araya getiren kürelerin birleşimini anlatacak.

Canlı çekim tekniği kullanılarak 6 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak olan Blood Origin’de The Witcher’in öncesine tanık olacağız. Dizi sorumlusu Declan de Barra, yürütücü yapımcı görevini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor. Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak görev alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films’ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise diğer yürütücü yapımcılar arasında.

Dizide Éile karakterine hayat verecek kişinin Jodie Turner-Smith olduğu, Netflix tarafında duyuruldu.

Éile’nin Hikayesi

Tıpkı bir tanrıçanın sesine sahip seçkin bir savaşçı olan Éile, klanını ve Kraliçe’nin koruyucusu olarak görevini terk ediyor. Kalbinin sesini dinleyip göçebe bir müzisyen olarak hayatta var olmaya çalışırken, Kıta’daki büyük bir hesaplaşma onu intikam ve kurtuluş arayışında bıçağın yoluna geri dönmeye itiyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.