THQ Nordic, PAX East’e 7 Oyunla Geliyor THQ Nordic, PAX East’e 7 Oyunla Geliyor
Boston'da 10 Mart'ta başlayacak olan PAX East fuarına THQ Nordic de 7 oynanabilir oyunla katılıyor. THQ Nordic, PAX East’e 7 Oyunla Geliyor

Boston’da 10 Mart’ta başlayacak olan PAX East fuarına THQ Nordic de 7 oynanabilir oyunla katılıyor.

PAX East THQ Nordic standında yer alacak oyunlar şöyle:

ELEX

Post-apokaliptik bir fantezi evreninde geçen aksiyon-RPG oyunu ELEX’te derin ahlaki seçimler yapmamız gerekecek. Mutasyona uğramış yaratıklar, devasa bir oyun dünyası ve geniş silah yelpazesiyle ELEX, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 2017’nin üçüncü çeyreğinde çıkacak.

SpellForce 3

Bir RTS/RPG oyunu olan SpellForce 3’ün son hali de PAX East’te gösterilecekler arasında. RTS meraklılarının heyecanla beklediği SpellForce 3, bazı oyuncular tarafından Age of Empires’ın fantastik sürümü olarak nitelendiriliyor. 

Oyun 2017’nin üçüncü çeyreğinde PC için çıkış yapacak.

Battle Chasers: Nightwar

Zindanlar ve sıra tabanlı savaş üzerine kurulu olan RPG oyunu Battle Chasers: Nightwar da PAX East’te oynanabilir olacak. Klasik J-RPG tarzındaki oyunda keşif ögeleri ön planda olacak ve oyuncuya son derece zengin bir içerik sunulacak.

Battle Chasers: Nightwar Windows, Mac, PlayStation 4 ve Xbox One için bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

This is the Police

Yozlaşma ve suç üzerine derin bir hikaye sunan This is the Police’te cesur komiser Jack Boyd karakteriyle Freeburg şehrini suçlulardan temizlemeye çalışıyoruz. 

Halihazırda Windows ve Mac’te oynanabilen This is the Police’in konsol duyurusu da yapılmıştı. Oyun PlayStation 4 ve Xbox One için 22 Mart tarihinde çıkacak.

Lock’s Quest

Krallığın düşman istilasına karşı son umudu olan Lock ile yeniden maceraya çıktığımız Lock’s Quest, 2008 yılında Nintendo DS için çıkmıştı. Tower defense ile RTS ve RPG türlerini harmanlayan oyun yakın zamanda PC, PlayStation 4 ve Xbox One için de duyuruldu. Oyunun yeni sürümü, 25 Nisan tarihinde piyasaya sürülecek.

Bu oyunlara ek olarak THQ Nordic tarafından iki yeni oyun da sürpriz olarak duyuruldu ve PAX East’te yer alacakları açıklandı. 

de Blob

Şeytani I.N.K.T. şirketinin renkleri suçlu ilan etmesinin ardından Chroma City’yi bekleyen ‘renksiz’ tehlikeden kurtarmaya çalışacağımız de Blob 27 Nisan’da PC için çıkacak. Ayrıntılı bilgi için oyunun Steam sayfasına bakabilirsiniz.

Sine Mora EX

Başarılı shoot’em up oyunu Sine Mora’nın genişletilmiş sürümü olarak duyurulan Sine Mora EX’te en önemli faktör zaman olacak. Bir hikaye modu ve bir de Arcade moduna sahip olacak olan oyun, hem hikaye meraklılarının hem de kendini test etmek isteyen shoot’em up severlerin ilgisini çekecek gibi duruyor.

Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 2017’nin yaz aylarında çıkacak.

Red Faction 2 Artık Almanya’da Gençliğe ‘Zararsız’ Sayılıyor