Titanfall Evreninde Geçen Bir Battle Royale Geliştiriliyor Olabilir! Titanfall Evreninde Geçen Bir Battle Royale Geliştiriliyor Olabilir!
Söylentilere göre Titanfall serisinin geliştiricisi Respawn, aynı evrende geçen bir battle royale oyunu üzerinde çalışıyor. Titanfall Evreninde Geçen Bir Battle Royale Geliştiriliyor Olabilir!

Söylentilere göre Titanfall serisinin geliştiricisi Respawn, aynı evrende geçen bir battle royale oyunu üzerinde çalışıyor.

E-spor muhabiri Rod Breslau’nun aktardığına göre Respawn, birçok e-spor oyuncusu ve battle royale yayıncısını Los Angeles’ta bir etkinliğe davet etmiş. Amaç ise onlara etkinlikte Apex Legends isimli yeni oyunlarını oynatıp tanıtmak. Breslau’ya konuşan birkaç oyuncu, oyunu beğendiklerini ve çıkışı için heyecanlandıklarını belirtmiş.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirildiği söylenen oyunun yayıncısı da yine Electronic Arts olacak gibi görünüyor. Üçerli takımlardan 60 kişiye kadar destekleyen sunuculara sahip olacağı iddia edilen yeni battle royale oyununun, sınıf bazlı bir savaş deneyimi sunacağı da belirtilenler arasında. Tabii Titan bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilirler, çünkü Apex Legends’ta Titan dostlarımızın olmayacağı söyleniyor.

Resmi bir duyuru veya doğrulama olmadığını hatırlatalım ancak Titanfall evrenine gelecek her yeni oyun şahsen beni heyecanlandırır. Titanların olmayacağı bilgisi biraz üzse de, eğer olursa, resmi bir duyuruyu beklemeden umudumuzu kaybetmeyelim. Oyunun free-to-play olacağını da ekleyelim.

Dauntless Epic Games Store’a Geçiyor – Kullanıcı Hesapları Taşınacak