Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands İçin Yeni Fragman Yayınlandı Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands İçin Yeni Fragman Yayınlandı
Single ve multiplayer olarak oynayabileceğimiz taktiksel shooter oyunumuz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için yeni fragman yayınlandı. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Single ve multiplayer olarak oynayabileceğimiz taktiksel shooter oyunumuz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için yeni fragman yayınlandı.

Yayınlanan fragmanın ismi “Mission Briefing” ve adından da anlayacağımız üzere oyunun görev sistemi hakkında birkaç detayı öğreniyoruz. Videoda oyundaki bize verilen hedeflerin görsellerinden tutun, nasıl onlar hakkında bilgi alacağımız da açıklanıyor. İyi seyirler.

Oynayan ilk siz olun. Beta için şuradan kayıt olun.

Oyun, 7 Mart 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC için piyasaya çıkacak.

Jack McCauley: “Fare Tekerleğinin Kullanımı Yanlış”Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.