Tunçmatik, Apple MFI Onaylı Powerbank’i Duyurdu Tunçmatik, Apple MFI Onaylı Powerbank’i Duyurdu
Tunçmatik, bu kez de Apple MFI onaylı (Made for Iphone/Made for Ipad) Powertube II Powerbank ile şarj sorununu ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Tunçmatik, Apple MFI Onaylı Powerbank’i Duyurdu

Tunçmatik, bu kez de Apple MFI onaylı (Made for Iphone/Made for Ipad) Powertube II Powerbank ile şarj sorununu ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Tunçmatik Powertube II, cepte ve çantada rahatlıkla taşınıyor. Hem bay hem de bayan kullanıcılar için beyaz renkte üretilen Powertube II’nin; bağlı telefon veya değerli cihazlarınızı koruyan aşırı akım, yüksek-düşük voltaj, yüksek ısı ve kısa devre koruma özellikleri de bulunuyor.

Powertube II serisi, Micro USB ve Lightning olmak üzere gövdeye entegre edilmiş 2 adet esnek çıkış bağlantısı ile kullanıcıları şarj kablosu taşıma derdinden kurtarıyor ve tüm akıllı telefon ve tabletleri elektrik şebekesinden bağımsız olarak şarj ediyor. Powertube II serisini, Türkiye’nin önde gelen bilişim teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulabilirsiniz.

Fragtist Powertube II Powerbank  tunçmatikCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.