Türk Takımları Fortnite Summer Skirmish’te Dikkat Çekiyor! Türk Takımları Fortnite Summer Skirmish’te Dikkat Çekiyor!
Fortnite Summer Skirmish etkinliği toplam 8 milyon dolar ödül havuzuna sahip. Türk takımları etkinlikte dikkat çekiyorlar! Türk Takımları Fortnite Summer Skirmish’te Dikkat Çekiyor!

Epic Games’in Fortnite için gerçekleştirdiği Summer Skirmish etkinliği toplam 8 milyon dolar ödül havuzuna sahip. Etkinliğin üçüncü haftasında Türk takımları etkinlikte dikkat çektiler!

SuperMassive oyuncusu Refl7ction performansıyla yorumculardan tam not almayı başardı. Fortnite’ın resmi Twitch kanalı maçların ardından 50 bin kişilik izleyiciyi, oyunda yıldızlaşan Refl7ction’ın kanalına yönlendirdi. Diğer başarılı takım ise Dark Passage eSports Club takımı oldu.  Mehmet “FailRush” Çekinmez ve Mert“Rawl” Şerefli’nin temsil ettiği Dark Passage eSports Club 9 maçlık serinin 7. maçında kazanmayı bildi. Böylece genel sıralamada 12. olarak 10.000 dolarlık ödülü eve götürmüş oldu. 

Her Gün 500.000 $ Ödül

Toplam 8 hafta boyunca devam edecek olan Summer Skirmish sadece Cuma ve Cumartesi günleri oynanıyor. 

Fortnite’ın v5.10 İçerik Güncellemesi YayımlandıSonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.