Türkiye’nin En Büyük LG Brand Shop’u İzmir’de Açıldı Türkiye’nin En Büyük LG Brand Shop’u İzmir’de Açıldı
Türkiye’nin en büyük LG Brand Shop’u İzmir’de açıldı. Mağazada bulunan LG ThinQ Deneyim alanında yeni nesil teknolojiler sergileniyor. Türkiye’nin En Büyük LG Brand Shop’u İzmir’de Açıldı

Türkiye’nin en büyük LG Brand Shop’u İzmir’de açıldı. Mağazada bulunan LG ThinQ Deneyim alanında yeni nesil teknolojiler sergileniyor.

LG, Türkiye’deki en büyük LG Brand Shop’unu İzmir Hilltown Alışveriş Merkezi’nde açtı. LG Türkiye Başkanı Jeff Cheh’in açılışını yaptığı 335 m2 büyüklüğündeki mağazada, başta LG markalı TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve bulaşık makinesi olmak üzere, klima, ses sistemleri ve hoparlörler bulunuyor. Mağaza içerisinde ayrıca LG ThinQ Deneyim Alanı (LG ThinQ Experience Zone) da bulunuyor.

LG ThinQ Deneyim Alanı

Mağazada yer alan LG ThinQ Deneyim Alanı’nda, LG ThinQ teknolojisi sayesinde birbiriyle konuşan ve uzaktan yönetilebilen ürünler sergileniyor. Bu ürünler arasında; kapıyı açmadan üzerindeki ekran yardımıyla içerisindekileri gösteren buzdolabı LG InstaView, iki farklı çamaşırı, iki farklı bölmede tek seferde yıkayabilen LG TwinWash çamaşır makineleri ve yapay zekaya sahip TV’ler yer alıyor.

Bilsev Grup işbirliği ile açılan İzmir LG Brand Shop, haftanın 7 günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet verecek.

LG Q60 Alanlara LG Bluetooh Kulaklık Hediye!