TÜVTÜRK’ten Yeni Cep Telefonu Uygulaması TÜVTÜRK’ten Yeni Cep Telefonu Uygulaması
(Haber Bülteni) TÜVTÜRK, araç muayene sürecinde sosyal teması azaltmak, istasyon bekleme alanlarındaki yoğunluğun önüne geçmek ve işlemleri kolaylaştırmak amacıyla bir uygulama geliştirdiğini duyurdu. Araç... TÜVTÜRK’ten Yeni Cep Telefonu Uygulaması

(Haber Bülteni)

TÜVTÜRK, araç muayene sürecinde sosyal teması azaltmak, istasyon bekleme alanlarındaki yoğunluğun önüne geçmek ve işlemleri kolaylaştırmak amacıyla bir uygulama geliştirdiğini duyurdu. Araç sahipleri bu uygulama ile daha önce araç muayene istasyonlarındaki kiosklardan alabildikleri araç muayene sıra numaralarını telefonları aracılığıyla alabilecek.

TÜVTÜRK, Koronavirüs pandemisi sürecinde çalışanlarının ve vatandaşların sağlığını korumaya yönelik projeleri hayata geçirmeye devam ettiğini duyurdu. Bu uygulama sayesinde araç sahipleri kendi araçlarında veya diledikleri yerde sıralarını rahatlıkla takip edebilecek.

TÜVTÜRK Uygulaması, Android sürümlü akıllı mobil cihazlar için Google Play Store, IOS sürümlü cihazlar için APP Store’dan “TÜVTÜRK” ismi ile aratılarak ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Akıllı telefon kullanmayan araç sahipleri ise sıra numaralarını istasyonlarda bulunan kiosklardan alabilecekler.

Araç muayene randevuları ise, www.tuvturk.com.tr internet sitesi, 0 850 222 88 88 numaralı çağrı merkezi ve e-devlet üzerinden tüm araç sahiplerine ücretsiz olarak veriliyor.

 

             

 

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.