Ubisoft, The Crew 2’nin Çıkış Tarihini Açıkladı Ubisoft, The Crew 2’nin Çıkış Tarihini Açıkladı
Ubisoft, açık dünya yarış oyunu The Crew'un devamı The Crew 2'nin çıkış tarihini açıkladı. Ayrıntılar haberimizde. Ubisoft, The Crew 2’nin Çıkış Tarihini Açıkladı

Ubisoft, açık dünya yarış oyunu The Crew’un devamı The Crew 2’nin çıkış tarihini açıkladı.

Yapılan duyuruya göre oyun 29 Haziran’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Ayrıca oyunun PS4 Pro sürümünde ekstra özellikler de yer alacak.

Lyon merkezli Ubisoft Ivory Tower’ın geliştirdiği oyun baştan aşağı yenilenmiş bölgelerde Amerika deneyimi yaşatacak. Bir ucundan diğer ucuna Amerika’yı keşfe çıkacağımız oyunda bu kez arabaların dışında motor, tekne ve uçak gibi farklı motorlu taşıtlar da yer alacak.

Öte yandan The Crew 2 Motor Edition da duyuruldu. Bu sürümün sahipleri oyunu 3 gün erken oynama şansına sahip olacaklar. Motor Edition’da yer alan ögeler ise şöyle:

  • The Crew 2 Gold Edition ve Season Pass ile fazladan araç içerikleri.
  • The Motorsports Deluxe Pack ile oyuna gelen Ford F-150 Raptor Race Truck 2017, Pilatus PC-21 Air Race Edition 2002 Plane ve Abarth 500 Monster Truck Edition 2008.
  • Özelleştirilmiş bir Amerikn tarzı The Crew 2 plakası, Steelbook, oyunun resmi yol haritası ve dört sticker.

Ayrıca oyunu ön siparişle satın alan oyunculara Legendary Motors Pack bünyesinde Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 ve Harley-Davidson Iron 883 2017 verilecek.

İlerleyen süreçte yapılacak betalara şimdiden buradan kaydolabilirsiniz.

The Crew İncelemesi