Ücretsiz Resident Evil 7 DLC Not A Hero Ertelendi Ücretsiz Resident Evil 7 DLC Not A Hero Ertelendi
Resident Evil 7'nin ücretsiz DLC'si olarak beklenen Not A Hero, bu yılın bahar aylarında piyasaya çıkacaktı ancak DLC, ertelendi. Ücretsiz Resident Evil 7 DLC Not A Hero Ertelendi

Resident Evil 7’nin ücretsiz DLC’si olarak beklenen Not A Hero, bu yılın bahar aylarında yani bu sıralar piyasaya çıkacaktı ancak DLC, ertelendi.

Yapımcı ekibe göre DLC, “henüz yeterince iyi değil”. DLC, ana oyundan tanıdığımız Chris Redfield’ı farklı bir maceraya sürükleyecek. Birçok RE7 takipçisi, hala oyunun sonundaki karakterin Chris Redfield olmadığını belirtiyor ve DLC’de farklı detayların önde çıkacağını iddia ediyor. Konu tam olarak nereye bağlanacak bilmiyoruz ancak DLC için beklemeye devam edeceğiz, orası kesin.

Şimdilik Capcom’u takibe devam.

Resident Evil 7 Banned Footage Vol.1 ve Banned Footage Vol.2 İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.