Voidu İndirimleri Devam Ediyor Voidu İndirimleri Devam Ediyor
Voidu’da geçen hafta başlayan Football Manager 2017 kampanyası büyük ilgi gördü. Bu sebepten dolayı FM 2017 Voidu’da Voidu İndirimleri Devam Ediyor

Voidu’da geçen hafta başlayan Football Manager 2017 kampanyası büyük ilgi gördü. Bu sebepten dolayı FM 2017 Voidu’da,100 TL yerine sadece 30 TL’den oyuncularla buluşmaya devam edecek! Stoklarla sınırlı olacak olan bu kampanya Türkiye’deki tüm oyunseverlerin ilgisini bekliyor. Football Manager 2017’ye buraya tıklayarak ulaşabilirsin!

İndirimi devam eden oyunlardan biri ise tabii ki Tekken 7, Dünya’nın en özgün oyunlarından biri olan Tekken bildiğiniz gibi ilk oyundan beri, dövüş kategorisinin çıtasını inanılmaz bir seviyeye çıkartmış durumda, Sevdiğimiz klasik karakterlerin yayında 11 adet karakterin de oyuncularla buluştuğu Tekken 7, 149 TL yerine 125 TL’ye Voidu’da. Tekken 7’ye ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

Yaptığı çekiliş ve yarışmalarla da adını duyurmaya devam eden Voidu’da bu haftanın çekilişinde,tam üç adet oyun hediye ediyor! Pazartesi sonuçlanacak olan çekilişi kazanan 3 kişi istediği oyunu seçebilme hakkına sahip olacak! Buraya tıklayarak Voidu Karne Çekilişine katılabilirsin!

Ortaçağ RPG Kingdom Come: Deliverance Çıkış Tarihi Belli OlduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.