Voidu’da Black Friday Fırtınası Voidu’da Black Friday Fırtınası
Voidu, Black Friday kampanyası ile oyunseverlerin yüzlerini güldürüyor. Detayları ve indirimleri haberimizden okuyabilirsiniz. Voidu’da Black Friday Fırtınası

Voidu, Black Friday kampanyası ile oyunseverlerin yüzlerini güldürüyor. 

Electronic Arts oyunlarında 29 Kasım’a kadar %75’e varan indirimler

Fifa 17, Battlefield 1, Titanfall 2, Star Wars: Battlefront, Battlefield Hardline gibi en popüler Electronic Arts oyunlarında, %75’e varan indirimler!

Rockstar Games oyunlarında 30 Kasım’a kadar %70’e varan indirimler

Grand Theft Auto V ve serinin diğer oyunlarının yanında, GTA Online’da kullanılabilir GTA dolarları içeren GTA V paketleri, %70’e varan indirimlerle Voidu’da!

Bethesda oyunlarında 30Kasım’a kadar %70’e varan indirimler

Fallout New Vegas, Wolfenstein: The New Order, Skyrimve Elder Scrolls Online: Tamriel Edition gibi popüler Bethesda oyunlarında,%70’e varan indirimler!

2K Games oyunlarında 30Kasım’a kadar %75’e varan indirimler

Popüler 2K Games oyunları Civilization VI, Mafia III, NBA 2K17, WWE 2K16, %75’e varan indirimlerle Voidu’da.

Klasik Star Wars oyunlarında 3 Aralık’a kadar %80’e varan indirimler

Black Friday kampanyasında, klasik Star Wars oyunları olan X-Wing Alliance, Knights of the Old Republic, Jedi Knight: Jedi Academy,%80’e varan indirimlerle Voidu’da.

Black Friday kampanyasında yer alan tüm indirimlere bu Voidu Kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.