Voidu’da Karne İndirimleri Başladı Voidu’da Karne İndirimleri Başladı
Karneler dağıtıldı ve öğrenciler için yaz tatili sonunda başladı! Karne coşkusuna Voidu da ortak oluyor ve yüzlerce oyunda müthiş indirimler oyuncularla buluşuyor. Voidu’da Karne İndirimleri Başladı

Karneler dağıtıldı ve öğrenciler için yaz tatili sonunda başladı! Karne coşkusuna Voidu da ortak oluyor ve yüzlerce oyunda müthiş indirimler oyuncularla buluşuyor.

Grand Theft Auto V, FIFA 16, Homefront: The Revolution, XCOM 2 ve birçok popüler oyunda %90’a varan indirimler Haziran ayı boyunca Voidu’da yerini alacak.

Karne İndirimleri’nde öne çıkan ilk isim Grand Theft Auto V! Son yıllara damga vurmuş GTA V ve on milyonlarca oyuncuyu bir araya getiren GTA Online’a katılmak için hala geç değil! GTA V 28 Haziran’a kadar yalnızca 85 TL’den satışta. Ayrıca oyun-içi para içeren cash card paketleri satın alarak GTA Online’da zengin olabilir; Great White Bundle (GTA V +1.250,000 GTA doları), Whale Bundle (GTA V +3.500,000 GTA doları) veya Megalodon Bundle (GTA V +8.000,000 GTA doları) satın alarak hem GTA V’e, hem de GTA dolarlarına sahip olabilirsiniz.

Rockstar mutfağından çıkan diğer efsaneler Max Payne ve L.A. Noire ile GTA serisinin önceki oyunları da Voidu Karne İndirimleri’nde. 28 Haziran’a kadar Max Payne Complete Bundle 12 TL, L.A. Noire Complete Edition 10 TL, GTA Trilogy 6 TL ve GTA IV sadece 10 TL’den  satışta. Rockstar Kampanyası detayları için tıklayın!

2K Games’in tüm dünyada büyük övgü toplamış ve kendi hayran kitlelerini yaratmış Sid Meier’s Civilization, Borderlands, NBA 2K ve XCOM serileri de Voidu Karne İndirimleri’nde. Geçtiğimiz yılın başarılı strateji oyunlarından XCOM 2 (138 TL), ölümsüz strateji efsanesi Civilization V (11 TL) ve basketbol oyunlarının 1 numarası NBA 2K16 (34 TL) kampanyadaki oyunlardan sadece birkaçı. 28 Haziran’a kadar sürecek 2K Games Kampanyası detayları için tıklayın.

FIFA 16’nın özel 59 TL’lik müthiş fiyatı da Karne İndirimleri boyunca devam ediyor. Türkiye A Milli Takımı ile EURO 2016 coşkusunu yaşadığımız bu günlerde dev indirim kaçmaz! FIFA 16 indirim detayları için tıklayın!Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.